Հայաստանում սոցիալապես կարևոր նախագծերի համար հավաքագրվող գումարը կկրկնապատկվի
Freedom Broker Armenia-ի և IMAST հարթակի համատեղ գործակցության շրջանակում յուրաքանչյուր բարեգործական նախագծի հավաքագրված գումարը կկրկնապատկվի։ Այս քայլով ընկերություններն իրենց նպաստն են բերում սոցիալապես կարևոր նախագծերի իրագործմանը Հայաստանում։
Freedom Broker Armenia-ն $40 000 էր նվիրաբերել 2025 թ. սոցիալապես կարևոր ծրագրերի իրագործմանը Հայաստանում «Բարեգործության իմա՞ստը» խորագրով միջոցառմանը։ Այս ձեռնարկով ընկերությունը ևս մեկ անգամ վերահաստատել է իր առաքելությունը՝ դրական փոփոխություններ ձեռնարկել Հայաստանում։
«Մենք խորապես հավատում ենք, որ ամենափոքր քայլն անգամ կարող է մեծ ազդեցություն ունենալ՝ սկիզբ դնելով լայնածավալ փոփոխությունների։ Այս նախաձեռնությունը ոչ միայն մեր ներդրումն է Հայաստանի սոցիալապես կարևոր խնդիրների լուծման գործում, այլև մեր կոչն է համայնքին՝ միավորվելու և համատեղ ուժերով ավելի լավ ապագա կերտելու համար»,- ընդգծել է Freedom Broker Armenia-ի տնօրեն Հովակ Հովակիմյանը։
Նախաձեռնության մասնիկ կարող է դառնալ յուրաքանչյուրը՝ պարզապես IMAST հարթակում նվիրաբերելով գումար որևէ կարևոր սոցիալական նախագծի։ Իսկ Freedom Broker Armenia-ն իր հերթին կկրկնապատկի յուրաքանչյուրի նվիրատվությունը։

The amount collected for socially significant projects in Armenia will be doubled
Within the framework of the joint cooperation between Freedom Broker Armenia and the IMAST platform, the amount collected for each charity project will be doubled. With this step, the companies contribute to the implementation of socially significant projects in Armenia.
Last year, Freedom Broker Armenia donated $40,000 for the implementation of socially significant projects in Armenia at the event “What is the meaning of charity?”.
With this initiative, the company confirmed its mission to achieve positive changes in Armenia.
“We firmly believe that even the smallest step can have a big impact, initiating large-scale changes. This initiative is not only our contribution to solving socially important problems in Armenia but also our call to society to unite and build a better future with joint efforts,” -Freedom Broker Armenia Director Օvak Օvakimyan noted.
Anyone can become part of the initiative by simply donating money to an important social project on the IMAST platform. And Freedom Broker Armenia, in turn, will double each donation.