Freedom Broker Armenia-ի և IMAST հարթակի համատեղ գործակցության շրջանակում յուրաքանչյուր բարեգործական նախագծի հավաքագրված գումարը կկրկնապատկվի։ Այս քայլով ընկերություններն իրենց նպաստն են բերում սոցիալապես կարևոր նախագծերի իրագործմանը Հայաստանում։
Freedom Broker Armenia-ն $40 000 էր նվիրաբերել 2025 թ. սոցիալապես կարևոր ծրագրերի իրագործմանը Հայաստանում «Բարեգործության իմա՞ստը» խորագրով միջոցառմանը։ Այս ձեռնարկով ընկերությունը ևս մեկ անգամ վերահաստատել է իր առաքելությունը՝ դրական փոփոխություններ ձեռնարկել Հայաստանում։
«Մենք խորապես հավատում ենք, որ ամենափոքր քայլն անգամ կարող է մեծ ազդեցություն ունենալ՝ սկիզբ դնելով լայնածավալ փոփոխությունների։ Այս նախաձեռնությունը ոչ միայն մեր ներդրումն է Հայաստանի սոցիալապես կարևոր խնդիրների լուծման գործում, այլև մեր կոչն է համայնքին՝ միավորվելու և համատեղ ուժերով ավելի լավ ապագա կերտելու համար»,- ընդգծել է Freedom Broker Armenia-ի տնօրեն Հովակ Հովակիմյանը։
Նախաձեռնության մասնիկ կարող է դառնալ յուրաքանչյուրը՝ պարզապես IMAST հարթակում նվիրաբերելով գումար որևէ կարևոր սոցիալական նախագծի։ Իսկ Freedom Broker Armenia-ն իր հերթին կկրկնապատկի յուրաքանչյուրի նվիրատվությունը։