Ստացեք անվճար բաժնետոմս միջազգային խոշոր ընկերությունից` բացելով հաշիվ Freedom Broker Armenia-ում
Freedom Broker Armenia-ն հայտարարում է հատուկ ակցիա նոր հաշիվ բացողների համար։ Այսօրվանից Հայաստանի Հանրապետության ցանկացած չափահաս քաղաքացի, ով առաջին անգամ կբացի բրոքերային հաշիվ, կստանա միջազգային խոշոր ընկերության անվճար բաժնետոմս։
Մասնակցության համար դուք պետք է հաշիվ բացեք Freedom Broker Armenia-ում և ձեր հաշիվը լիցքավորեք 25000 դրամ միանվագ ավանդով: Որպես նվեր՝ դուք անվճար կստանաք հայտնի միջազգային ընկերության Ձեր առաջին բաժնեմասը։
Առաջարկը գործում է 2024 թվականի մայիսի 27-ից մինչև 2024 թվականի օգոստոսի 27-ը։ Մանրամասն պայմաններին հնարավոր է ծանոթանալ հղումով։
Freedom Broker Armenia-ն գործում է ՀՀ կենտրոնական բանկի լիցենզիայով: Լինելով երկրի խոշորագույն ներդրումային ընկերություններից մեկը՝ Freedom Broker Armenia-ն հավատարիմ է իր հաճախորդներին ապահովելու հաջողության հասնելու համար անհրաժեշտ գործիքներով և ռեսուրսներով:
Freedom Broker Armenia-ն միջազգային Freedom Holding Corp. ֆինանսական հոլդինգի մի մասն է, որի բաժնետոմսերը վաճառվում են NASDAQ-ում:

Получите бесплатную акцию крупной международной компании при открытии счета в Freedom Broker Armenia
Freedom Broker Armenia объявляет о специальной акции для новых владельцев счетов. Начиная с сегодняшнего дня любой совершеннолетний гражданин Республики Армения, который откроет брокерский счет впервые, получит бесплатную акцию крупной международной компании.
Чтобы принять участие, необходимо открыть счет в Freedom Broker Armenia и пополнить баланс единовременным депозитом в размере 25 000 драмов. В качестве подарка вы получите свою первую акцию известной международной компании бесплатно.
Предложение действительно с 27 мая 2024 года по 27 августа 2024 года. Подробные условия можно найти по ссылке.
Freedom Broker Armenia работает по лицензии Центрального банка Республики Армения. Как одна из крупнейших инвестиционных компаний страны, Freedom Broker Armenia стремится предоставлять своим клиентам инструменты и ресурсы, необходимые для успешной инвестиционной деятельности.
Freedom Broker Армения является частью международного финансового холдинга Freedom Holding Corp., акции которого торгуются на NASDAQ.